Usuwanie Zapachów Warszawa i okolice

Cennik usługi znajdą Państwo na dole strony

Wasza kanapa nie pachnie najlepiej ?

Pewnie nie raz zastanawialiście się dlaczego tak się dzieje. Skąd w ogóle biorą się nieprzyjemne zapachy w materiale? Spieszymy z wyjaśnieniem.


 Każdemu z nas niejednokrotnie zdarzyło się upuścić na tapicerkę jedzenie, wylać sok lub kawę. Niestety, nawet jeśli od razu zetrzemy plamę, to jej część zostanie głęboko w materiale. Wówczas z czasem zaczynają zachodzić tam procesy gnilne. Mnóstwo bakterii namnaża się w niebywałym tempie, rozkładając materię organiczną. Właśnie ten rozkład jest przyczyną nieprzyjemnych zapachów.


Tak więc źródłem nieprzyjemnych zapachów zawsze są bakterie i inne drobnoustroje. Wymiociny, kał i mocz są także siedliskiem milionów bakterii.

pranie tapicerki meblowej

Jak więc walczyć z nieprzyjemnym zapachem ? Czy samo pranie wystarczy ?


Niestety nie –  standardowa procedura prania tapicerki to w tym przypadku za mało. Zapach zniknie jedynie na pewien czas –  do momentu namnożenia kolejnych drobnoustrojów zdolnych na nowo prowadzić procesy gnilne.


My zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji!

Jak podchodzimy do problemu ?

  •  Najpierw wykonujemy standardową procedurę prania, by usunąć większą ilość bakterii i drobnoustrojów, a także ich pożywkę (czyli naszą plamę i pozostały brud)
  • Następnie przystępujemy do neutralizacji zapachów za pomocą profesjonalnych środków ukierunkowanych na dany typ odorów. Jeśli zachodzi taka potrzeba, specjalny środek wstrzykujemy również w głąb gąbki (decyzję podejmujemy po krótkim wywiadzie z Klientem)
  • Na sam koniec przychodzi czas płukania specjalnym środkiem, który zabija wszystkie bakterie, wirusy i drobnoustroje, zostawiając naszą kanapę bez żadnej żywej formy życia

 

Tylko w ten sposób można pozbyć się niechcianych zapachów.
Jeśli macie Państwo problem z nieprzyjemnymi odorami i chcecie, abyśmy zajęli się Waszą tapicerką, prosimy o kontakt! 

Usługę usuwania zapachów realizujemy na terenie Warszawy w dzielnicach:

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Białołęka, Bielany, Bemowo, Targówek, Śródmieście, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Oraz w okolicach Warszawy w miejscowościach:

Ząbki, Zielonka, Marki, Wołomin, Sulejówek, Wiązowna, Józefów, Otwock, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Jabłonna, Radzymin.

Cennik Usuwania Zapachów

Cennik ma charakter poglądowy, skontaktuj się z Nami i uzyskaj indywidualna ofertę.

Usuwanie Zapachów (mocz, wymioty, stęchlizna, inne... ) od 30 zł

Skorzystaj z naszych usług

Call Now Button