Pranie Tapicerki Meblowej Warszawa i okolice

Wstępną wycenę można otrzymać po wysłaniu zdjęć mebla (Na naszego Maila lub przez SMS)
Cennik usługi znajdą Państwo na dole strony

Pranie tapicerki meblowej i kanap

Jeśli pranie kanapy Cię przerasta, nie możesz usunąć z tapicerki trwałych zabrudzeń i masz dość patrzenia na plamy, zamów specjalistę od prania mebli. Przyjedziemy do Ciebie Warszawie i okolicach, terminowo i bezpiecznie wykonamy pranie narożnika, sofy, fotela lub innych mebli tapicerowanych w salonie, sypialni albo biurze. Posługujemy się nowoczesnymi urządzeniami piorącymi znanych marek oraz detergentami, które skutecznie usuwają zabrudzenia bez ryzyka uszkodzenia tapicerki. Po zabiegu prania kanapy czy sofy, siedziska i oparcia szybko wysychają, kolor tkaniny jest odświeżony, znikają nieprzyjemne zapachy. 

Domowe kontra profesjonalne pranie tapicerki

Wiele osób jest przekonanych, że może samodzielnie wykonać czyszczenie narożnika albo prania foteli. Jest to jednak trudne zadanie. Przede wszystkim z powodu braku dostępu do profesjonalnych urządzeń piorących, takich jak ekstraktory. Specjalistyczne maszyny do prania tapicerek i usuwania z nich zabrudzeń są drogie i produkowane z myślą o firmach sprzątających. Dlatego osoby, które nie trudnią się praniem kanap na co dzień, mają do dyspozycji przede wszystkim pianki i płyny dostępne w drogeriach albo marketach. Nadają się one do szybkiego usunięcia świeżych plam, jednak mogą spowodować odbarwienia, a używanie wody na niektórych tkaninach obiciowych powoduje trwałe i nieestetyczne zacieki. Samodzielne czyszczenie tapicerek z użyciem nieprofesjonalnych środków może nawet utrwalić niektóre plamy, które dla nas, specjalistów, byłyby łatwe do usunięcia. Zamiast ryzykować, że ulubiona sofa po domowym sposobie czyszczenia będzie nadawać się do wyrzucenia, lepiej raz na kilka tygodni lub co kilka miesięcy, przed świętami albo wizytą ważnych gości, skorzystać z usługi profesjonalnego usuwania zabrudzeń z kanap, foteli, narożników i sof.

Czyszczenie kanapy to nie tylko usuwanie zabrudzeń

Profesjonalne czyszczenie kanap, pranie sof i foteli znacząco zwiększa szansę na usunięcie zabrudzeń, ale także roztoczy, czyli malutkich pajęczaków, które gromadzą się w kurzu i w zakamarkach mebli. Dokładne odkurzenie i wypranie tapicerki usuwa je skutecznie, przynosząc ulgę alergikom. Razem z brudem z powierzchni tapicerki usuwane są także chorobotwórcze drobnoustroje, a szybkie pranie bez przemoczenia mebla zmniejsza ryzyko pojawienia się pleśni.

Pranie kanapy tapicerowanej wpływa także korzystnie na kolor obicia i odświeża tapicerkę. Wielu naszych klientów jest zachwyconych, że ich stary mebel nagle wygląda jak nowy. 

Usuwamy brzydkie zapachy

Czyszczenie sofy lub innego mebla w pokoju wypoczynkowym albo w biurze bywa konieczne także ze względu na nieprzyjemny zapach tapicerki, zwłaszcza po imprezie, na której palono papierosy, gdy na kanapie sypia pies, lub gdy kot oznaczył tapicerkę moczem. Nie maskuj nieprzyjemnych zapachów, bo to działanie nieskuteczne i krótkofalowe. Zleć pranie sofy metodą ekstrakcyjną, a istnieje ogromna szansa na to, że pozbędziesz się źródła nieprzyjemnego zapachu. Środki czyszczące używane przez naszą firmę do prania mebli tapicerowanych mają przyjemny, neutralny zapach, dlatego korzystanie z sofy, narożnika albo fotela po praniu znowu będzie przyjemne. 

Gwarancja jakości

Zawsze obiektywnie i szczerze informujemy klienta, jaki będzie efekt prania tapicerki. Czy usuniemy wszystkie plamy? Czy tapicerka nadaje się do prania używaną przez nas metodą? Nigdy nie gwarantujemy, że wszystkie plamy znikną (np. te z krwi, tłuszczu, atramentu czy kleju są bardzo trwałe), ale robimy wszystko, co w naszej mocy, by klient był zadowolony i zapłacił za usługę wykonaną należycie. Pracujemy tak, by nie zniszczyć tapicerki, by nie powstały na niej nowe plamy lub zacieki i by kanapa po zabiegu prania nie była przemoczona.

Cennik prania tapicerki

Cennik ma charakter poglądowy, skontaktuj się z Nami i uzyskaj indywidualna ofertę.

Minimalny koszt usługi z dojazdem na terenie Warszawy 130zł, na pozostałym obszarze 160zł

Promocja wiosenna -10%

Pranie weresalki 110 zł
Pranie kanapy 2-osobowej 130 zł
Pranie kanapy 3-osobowej (1,8-2,7 m długości) 170 zł
Rozkładana część kanapy - funkcja spania 25 zł
Pranie oddzielnej poduszki kanapy 13 zł
Pranie krzesła bez oparcia 18 zł
Pranie krzesła z oparciem 25 zł
Pranie narożnika (do 2,7 m długości) 220 zł
Pranie narożnika (2,5-3,0 m długości) 250 zł
Pranie narożnika litera U 450 zł
Pranie pufy/podnóżka 30 zł
Pranie krzesła biurowego 35 zł
Pranie małej pufy 30 zł
Pranie dużej pufy/podnóżka 40 zł
Pranie fotela wypoczynkowego 70 zł
Pranie fotela uszak 90 zł
Pranie Ramy łóżka i wezgłowia 160 zł
Pranie tkanin które odpychają wodę + 25% ceny
Dogłębne usuwanie zapachu 30-50 zł
Pranie tkanin plamoodpornych wycena indywidualna

Cennik Prania Materacy

Cennik ma charakter poglądowy, skontaktuj się z Nami i uzyskaj indywidualna ofertę. 

Pranie każdego materaca odbywa się  ze środkiem dezynfekującym.

Minimalny koszt usługi z dojazdem na terenie Warszawy 130zł, na pozostałym obszarze 160zł

Pranie materaca 1 os. jedna strona/dwie strony 80/100 zł
Pranie materaca 2 os. jedna strona/dwie strony 110/210 zł
Pranie Materaca KING SIZE od 180cm do 350cm jedna strona/dwie strony 160/250zł

Pranie tapicerki meblowej — Warszawa i okolice

W naszej pracy osiągamy znakomite rezultaty, ponieważ stosujemy specjalistyczne, markowe urządzenia, bezpieczne, skuteczne preparaty i mamy za sobą wiele lat doświadczeń. To tysiące wypranych sof, narożników, foteli z różnego rodzaju tkanin, w domach, w biurach, hotelach. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby meble naszych klientów po czyszczeniu były odświeżone, pachnące i pozbawione plam. Oferujemy usługi prania tapicerki meblowej  Warszawie oraz okolicach z dojazdem do klienta. Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub napiszesz, podasz adres, opis mebla i termin, w którym możemy przyjechać, a zrobimy wszystko, by Twój salon, sypialnia albo biuro odzyskały dawny blask. 

Usługę prania tapicerki meblowej realizujemy na terenie Warszawy w dzielnicach:

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Białołęka, Bielany, Bemowo, Targówek, Śródmieście, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Oraz w okolicach Warszawy w miejscowościach:

Ząbki, Zielonka, Marki, Wołomin, Sulejówek, Wiązowna, Józefów, Otwock, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Jabłonna, Radzymin.

Skorzystaj z naszych usług

Call Now Button