Pranie Dywanów Warszawa i okolice

Wstępną wycenę można otrzymać po wysłaniu zdjęcia i rozmiaru dywanu (Na naszego Maila lub przez SMS)
Cennik usługi znajdą Państwo na dole strony

Profesjonalne czyszczenie dywanów

Jeśli w domu mieszkają małe dzieci, zwierzęta, dywan leży w pomieszczeniu uczęszczanym, nie ma możliwości, by na zawsze pozostał czysty. Piasek z butów i psich łap, okruchy, rozlane soki oraz inne nieprzyjemne dla oka plamy pojawiają się na wszystkich podłogach. Ręczne usuwanie plam nie przynosi pozytywnych rezultatów, a nawet może utrwalać niektóre zabrudzenia. 

Jeśli Twój, dotąd elegancki i pachnący, dywan stał się dla Ciebie udręką, czas na oddanie go w Nasze ręce. Zapewniamy, że dywan po naszej pracy pachnący, wolny od kurzu, roztoczy, bakterii, wirusów, pleśni, grzybów. Nie będzie na nim sierści zwierząt i znikną plamy. Dywan będzie znowu sprężysty i przyjemny w dotyku. Czyszczenie dywanów jest bowiem kompleksowym zabiegiem, który sprawi, że Twój dom znowu będzie atrakcyjny i bezpieczny!

dywany pranie

Dlaczego warto zlecić czyszczenie dywanów właśnie nam?

Doświadczeni pracownicy korzystają z unikalnej technologii, która pozwala na dogłębne usunięcie plam z dywanów syntetycznych i naturalnych, z długim włosiem oraz krótkim. Cały proces prania dywanu obejmuje dokładne odkurzenie, pranie, doczyszczanie ręczne i kontrolę jakości. Zapewniamy krótki czas wykonania usług.

  • Czyścimy dywan, usuwamy plamy i odświeżamy kolor.
  • Likwidujemy nawet najbardziej nieprzyjemne zapachy, nie maskujemy ich. 
  • Usuwamy sierść zwierzęcą oraz włosy, nawet te, które głęboko wbite są we włókna dywanów. 
  • Likwidujemy roztocza i zatrzymujemy proces ich namnażania. Roztocza to małe pajęczaki, które żyją w domowych tekstyliach, pożywiają się naskórkiem zwierząt, ludzi i powodują objawy alergii. Są niewidoczne, ale mogą być przyczyną problemów z oddychaniem i wysypek. 

Zleć profesjonalne czyszczenie i pranie dywanów

Wiemy, że ręczne czyszczenie dywanów to bardzo żmudna i trudna praca. Nie musisz jednak robić tego samodzielnie, z pomocą nieskutecznych domowych albo drogeryjnych środków.

Zanim przystąpimy do prania, zawsze dostosowujemy technologię i środki do materiałów, z jakich dywan został wyprodukowany. Często są to włókna syntetyczne, ale wyczyścimy nawet wełnę, delikatny jedwab, luksusowe dywany tkane ręcznie. Precyzyjnie dobrane środki nie tylko usuną kurz, plamy, ale także roztocza, włosy, drobnoustroje, zapach i odświeżą kolor. Zadbamy o to, by dywan nie został w żaden sposób zniszczony, a odzyskał swój dawny blask. 

Pranie dywanu bezpiecznymi środkami

Na każdym etapie prania dywanów wykorzystujemy profesjonalne, atestowane środki chemiczne, przebadane pod kątem bezpieczeństwa dla ludzi i zwierząt. Ostatecznie i tak są usuwane w procesie wielokrotnego płukania. Dywany po czyszczeniu przez naszą firmę można rozłożyć nawet w przedszkolu lub żłobku. 

Cennik Prania Dywanów

Cennik ma charakter poglądowy, skontaktuj się z Nami i uzyskaj indywidualna ofertę.

Minimalny koszt usługi z dojazdem na terenie Warszawy 130zł, na pozostałym obszarze 160zł

Promocja wiosenna -10%

Dywan Syntetyczny od 15 zł/m2
Dywan Naturalny (wełna) od 19 zł/m2
Wykładzina Dywanowa od 16 zł/m2
Pranie Dywanów Metodą na Wskroś 26zł/m2

Kompleksowe pranie dywanów — Warszawa i okolice

Usługi świadczone przez naszą firmę wyróżniają się wysoką skutecznością, minimalnym czasem realizacji oraz niską ceną. Czyścimy, odświeżamy dywany. Zadzwoń do nas, umów się na dogodny termin a po naszej wizycie dywan będzie czysty i pachnący. 

Usługę pranie dywanów realizujemy na terenie Warszawy w dzielnicach:

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Białołęka, Bielany, Bemowo, Targówek, Śródmieście, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Oraz w okolicach Warszawy w miejscowościach:

Ząbki, Zielonka, Marki, Wołomin, Sulejówek, Wiązowna, Józefów, Otwock, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Jabłonna, Radzymin.

Skorzystaj z naszych usług

Call Now Button