Pranie Wykładzin Warszawa i okolice

Wstępną wycenę można otrzymać po wysłaniu zdjęć i rozmiaru wykładziny (Na naszego Maila lub przez SMS)
Cennik usługi znajdą Państwo na dole strony

Pranie wykładzin w domach i firmach

Wykładzina to popularny produkt do pokrywania podłóg w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych, w biurach i gabinetach, w salach konferencyjnych, bankietowych, a także w apartamentach hotelowych. W większości przypadków wykładzina ułożona jest na podłodze i podklejona, by się nie przesuwała. W przeciwieństwie do większości dywanów nie można jej zwinąć i przywieźć do pralni dywanów. Dlatego to my wysyłamy do klientów pracowników ze sprzętem niezbędnym do wyprania nawet największej i najbardziej zabrudzonej wykładziny. Usługę prania wykładzin wykonujemy szybko oraz skutecznie w wybranym przez klienta dniu i o ustalonej godzinie.

pranie wykladzin

Profesjonalne czyszczenie wykładzin

Przeciętny właściciel mieszkania lub biura nie posiada urządzeń, którymi można kompleksowo wyprać każdą wykładzinę. Odkurzacze piorące, szorowarki, ekstrakty służą profesjonalnemu praniu wykładzin. Maszyny do prania wykładzin mogą być stosowane na dużych powierzchniach i pozostawiają wykładzinę suchą. Wykorzystujemy różne środki piorące i odplamiacze, które rozprawią się nie tylko z plamami, ale także z substancjami, które wtopiły się we włókna wykładzin. Naszą siłą są też doświadczeni pracownicy, którzy od lat wykonują swoją pracę w firmach, szkołach, przedszkolach, hotelach, restauracjach i domach prywatnych. Wypracowali oni niezawodną procedurę prania wykładzin, która obejmuje:

  • próbę materiału i dobór odpowiedniej techniki prania oraz detergentu, 
  • odkurzanie odkurzaczem ze szczotką, dzięki czemu z dywanu znikają włosy i sierść zwierząt, 
  • nanoszenie profesjonalnego środka, który rozpuszcza brud, 
  • wcieranie środka czyszczącego za pomocą szorowarki, 
  • usuwanie szczególnie trudnych plam za pomocą dobranych odplamiaczy.

Czyszczenie wykładzin z różnych plam

Podczas zabiegu prania wykładziny usuwamy różne, także trudne zabrudzenia, takie jak plamy po kawie, herbacie, jedzeniu, tuszu, krwi, po sokach owocowych. Nie dajemy gwarancji, że każda plama stanie się niewidoczna, ponieważ wiele zależy od tego, jak dawno powstała i jakich środków używano wcześniej podczas prób jej usunięcia. Jeśli na wykładzinie pojawiły się ślady niedawno, na przykład po wizycie gości, domowym przyjęciu, bankiecie w firmie, warto od razu zlecić czyszczenie właśnie nam, zanim plamy się utrwalą i ich wywabienie nie będzie możliwe. 

Metodę czyszczenia oraz zastosowane środki chemiczne dostosujemy nie tylko do pochodzenia plamy, ale także do włókien, z których wykonano daną wykładzinę. Wykładziny w procesie czyszczenia odkurzamy, usuwając przy tym włosy, sierść zwierząt, piasek, wszelkie drobinki kurzu i pyłu, czyścimy mechanicznie oraz z pomocą detergentów. Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby klientów. Dostosujemy sposób prania i używane przez nas środki nawet do takiej wykładziny, która leży w pokoju małego dziecka, w żłobku lub w przedszkolu. Po kompleksowym praniu zostawiamy wykładzinę, która błyskawicznie wysycha, jest przyjemna w dotyku i zabezpieczona przed ponownym szybkim zabrudzeniem. 

Czyszczenie wykładziny to nie tylko elegancki wygląd podłogi, ale także większe bezpieczeństwo dla zdrowia użytkowników. Intensywne pranie usuwa kurz, roztocza, chorobotwórcze drobnoustroje, pleśń, grzyby. Po praniu wykładziny podłoga jest odświeżona i przyjemnie pachnie. 

Pranie wykładzin — Warszawa i okolice

Czyszczenie wykładziny w mieszkaniu lub firmie możesz zlecić właśnie nam, jeśli mieszkasz lub pracujesz w Warszawie i okolicach. Na miejsce wysyłamy sprawną ekipę, która szybko upora się z wszelkimi zabrudzeniami. Proponujemy dogodne godziny wykonania usługi, także poza godzinami pracy biura zleceniodawcy, wykładzinę pozostawiamy czystą, pachnącą i suchą, dlatego z pomieszczenia można szybko korzystać. Zachęcamy do zlecania czyszczenia wykładzin nie tylko wtedy, kiedy zabrudzenia są wyraźnie widoczne i mocno wtarte. Świeże plamy usuwa się łatwiej i skuteczniej. 

Usługę prania wykładzin realizujemy na terenie Warszawy w dzielnicach:

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Białołęka, Bielany, Bemowo, Targówek, Śródmieście, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Oraz w okolicach Warszawy w miejscowościach:

Ząbki, Zielonka, Marki, Wołomin, Sulejówek, Wiązowna, Józefów, Otwock, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Jabłonna, Radzymin.

Cennik Prania Wykładzin

Zadbaj o to, by Twoje wykładziny zawsze były czyste, higieniczne, estetyczne i przyjemne w dotyku. Polecamy naszą usługę czyszczenia wykładzin dywanowych, usuwania nieprzyjemnych zapachów, plam i odświeżania koloru. Pranie wykładziny w Warszawie i okolicach, bezpośrednio u klienta, pozwala zaoszczędzić czas. Cennik ma charakter poglądowy, skontaktuj się z Nami i uzyskaj indywidualna ofertę.

Minimalny koszt usługi z dojazdem na terenie Warszawy 130zł, na pozostałym obszarze 160zł

Pranie Wykładzin Biurowych do 100mkw 9-12 zł/m2
Pranie Wykładzin Biurowych (powyżej 100 m2) 6-9 zł/m2
Pranie Wykładzin ( powyżej 1000 m2) od 3,5 zł/m2
Nie pierzemy wykładzin z długim włosem

Skorzystaj z naszych usług

Call Now Button