Czyszczenie Tapicerki Samochodowej Warszawa i okolice

Wstępną wycenę można otrzymać po wysłaniu zdjęć tapicerki (Na naszego Maila lub przez SMS)
Cennik usługi znajdą Państwo na dole strony

Profesjonalne czyszczenie tapicerki

Nie istnieje żaden skuteczny sposób, by stale utrzymywać porządek w użytkowanym samochodzie. Nie ma znaczenia, czy jeździsz nim sam, z rodziną, czy korzystasz z auta codziennie w pracy, czy tylko od czasu do czasu. Właściciele aut, chcąc nieco zaoszczędzić, sami próbują wyprać tapicerkę samochodu. Problem pojawia się już w chwili, kiedy muszą dobrać środek czyszczący do tkaniny, jaką pokryte są siedzenia. Skóra? Skaj? Welur? Alkantara? Każde takie pokrycie wymaga innego podejścia, a użycie nieodpowiedniego środka i niewłaściwych narzędzi, np. ostrych szczotek, może prowadzić do całkowitego zniszczenia siedzeń. Usuwanie trudnych plam z tłuszczu, soków, kawy, krwi, może nie przynieść żadnych rezultatów, zwłaszcza kiedy są zaschnięte i zostały wtarte oraz utrwalone w wyniku poprzednich, niewłaściwie przeprowadzonych zabiegów czyszczących. 

Przemoczenie tapicerki, częste w przypadku nieprofesjonalnego prania, kończy się kolejnymi zabrudzeniami, zaciekami a samochód przez wiele godzin nie nadaje się do jazdy, ponieważ siedzenia muszą wyschnąć. Zamiast wstydzić się brudnych siedzeń, zamiast zakrywać je kocami czy pokrowcami, zdecyduj się na pranie foteli samochodowych w firmie, która się w tym specjalizuje. 

Fachowe czyszczenie tapicerki samochodowej

W wyspecjalizowanej firmie pranie tapicerki samochodowej wiąże się z użyciem specjalistycznych urządzeń, takich jak odkurzacze piorące, oraz środków chemicznych, które skutecznie usuwają nawet stare zabrudzenia, ale nie niszczą tapicerek. Profesjonaliści dobierają detergenty odpowiednio do tkaniny i przy pomocy maszyny, która pochłania kurz, roztocza i sierść, usuwają wszelkie zabrudzenia. Następnie tapicerka jest prana. Detergenty rozpuszczają zabrudzenia, które są wciągane do wnętrza odkurzacza piorącego. Siedzenia nie są więc przemoczone i szybko wysychają, autem można podróżować już w kilkanaście minut po zakończeniu procesu czyszczenia. 

Podczas zabiegu prania tapicerki samochodowej czyszczone są nie tylko same siedzenia, ale także podłogi, przestrzenie między fotelami, dywaniki, podłokietniki. Można zlecić nam także pranie fotelików samochodowych oraz wnętrza bagażnika. Ze wszystkich powierzchni usuwane są nie tylko plamy, ale także sierść zwierząt, ludzkie włosy, kurz, pył, roztocza, chorobotwórcze drobnoustroje. Auto jest odświeżone, znika nieprzyjemny zapach, a pojawia się aromat świeżości. 

Cennik prania tapicerki samochodowej

Na tapicerce samochodu zbierają się okruchy, kurz i roztocza, pojawiają się na niej plamy z napojów, jedzenia, a nawet potu. Pranie tapicerki samochodowej jest więc koniecznością. W Warszawie i okolicach zlecisz profesjonalne czyszczenie tapicerki, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, a wnętrze Twojego samochodu będzie nienagannie czyste i pachnące. Cennik ma charakter poglądowy, skontaktuj się z Nami i uzyskaj indywidualna ofertę.

Promocja wiosenna -10%

Pranie Samochodu od 120 zł
Czyszczenie Plastików wycena indywidualna
Usuwanie Sierści od 70 zł

Pranie tapicerki samochodowej w Warszawie i okolicach

Skorzystaj z usługi prania dywaników samochodowych, siedzeń i innych elementów tapicerowanych, a przekonasz się, jak elegancki może być Twój samochód, niezależnie od modelu, przebiegu i roku produkcji. Profesjonalne czyszczenie wnętrza samochodu poprawia samopoczucie kierowcy, pasażerów, znacząco też zwiększa szanse na szybką sprzedaż pojazdu. Pranie tapicerki samochodowej wykona za Ciebie zespół doświadczonych fachowców, którzy przywiązują ogromną wagę do staranności i na każdym etapie realizacji usługi dbają o jakość oraz zadowolenie klienta. 

Usługę prania tapicerki samochodowej realizujemy na terenie Warszawy w dzielnicach:

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Białołęka, Bielany, Bemowo, Targówek, Śródmieście, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Oraz w okolicach Warszawy w miejscowościach:

Ząbki, Zielonka, Marki, Wołomin, Sulejówek, Wiązowna, Józefów, Otwock, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Jabłonna, Radzymin.

Skorzystaj z naszych usług

Call Now Button