Mycie Kostki Brukowej Warszawa i okolice

Profesjonalne mycie kostki brukowej

Walory estetyczne kostki brukowej idą w parze w olbrzymią jej odpornością na uszkodzenia. Jednak wymaga ona regularnego oczyszczania z piasku, pyłów, trawy, mchów czy z plam po olejach silnikowych. Na zlecenie klientów wykonujemy kompleksowe czyszczenie kostki brukowej. Podczas szybkiego, ale skutecznego zabiegu, pozbywamy się plam, mchu, trawy. 

Używamy specjalistycznych preparatów, które są skuteczne, ale bezpieczne dla środowiska. Wysokociśnieniowe myjki działają precyzyjnie, wymywając trwałe zanieczyszczenia i usuwają piasek, błoto, żwirek, liście. Eliminujemy także ślady opon, trwałe przebarwienia, plamy z rdzy, z farb oraz wiele innych.

Usuwanie mchu, trawy i wszelkich chwastów wymaga regularności i zastosowania różnorakich metod, od mechanicznego wyrwania niechcianych roślin, po wykorzystanie chemicznych środków, które niszczą mech. Używamy tylko sprawdzonych preparatów, które eliminują mikroorganizmy skutecznie i na wiele miesięcy. 

Po zabiegu czyszczenia kostki brukowej jest ona dokładnie umyta a kolor jest odświeżony. Po myciu kostki brukowej wykonujemy piaskowanie, by uzupełnić wypłukany w trakcie szorowania piasek z przestrzeni pomiędzy poszczególnymi kostkami. Możemy wykonać także impregnację kostki. To czynność, która ogranicza ponowne wchłanianie zanieczyszczeń i sprawia, że następne czyszczenie kostki będzie łatwiejsze i będzie można je wykonać po dłuższej przerwie. 

mycie kostki warszawa
mycie-bruku

Czyszczenie kostki brukowej na podjeździe

Dla wielu naszych klientów największym problemem są plamy z oleju. Można je zauważyć w szczególności na domowych podjazdach, na których parkowane są samochody. To plamy trudne do usunięcia zwykłą myjką ciśnieniową. Ponadto rozlany olej jest niebezpieczny dla żywych organizmów, a rozlany na powierzchni kostki brukowej może być przyczyną poślizgnięcia się. Olej wchłania się w strukturę betonową, więc trzeba użyć zaawansowanych metod, by usunąć go z podjazdu czy parkingu. Dlatego też używamy myjek z ciepłą wodą oraz wysokiej jakości detergentów, które usuwają nie tylko olej, ale także inne ropopochodne substancje. Dbamy jednocześnie o to, by cały proces czyszczenia był maksymalnie bezpieczny dla środowiska. 

Cennik Czyszczenia Kostki Brukowej

 Zajmujemy się czyszczeniem kostki brukowej w Warszawie i okolicach. Wykorzystujemy profesjonalne urządzenia, dzięki którym nawet najbardziej zabrudzona powierzchnia będzie znowu elegancka i zamiast szpecić, ozdobi przestrzeń. Cennik ma charakter poglądowy, skontaktuj się z Nami i uzyskaj indywidualna ofertę.

50 - 100 m2 od 10 zł/m2
100 - 200 m2 od 8 zł/m2
200 - 400 m2 od 6 zł/m2

Czyszczenie kostki brukowej w Warszawie i okolicach

Usługę czyszczenia kostki brukowej oferujemy firmom, instytucjom i klientom prywatnym z Warszawy i okolic. Dojeżdżamy pod wskazany adres we wcześniej ustalonym terminie. Posiadamy własne urządzenia: profesjonalne myjki ciśnieniowe i szorowarki oraz sprawdzone detergenty, które skutecznie usuwają różne zabrudzenia, ale nie są groźne dla środowiska, ludzi i zwierząt. Zapewniamy szybkie, fachowe i bezpieczne dla powierzchni wykonanie kompleksowej usługi, łącznie z impregnacją kostki brukowej i piaskowaniem. Wybrane metody czyszczenia kostki brukowej oraz ewentualne poszerzenie usługi zawsze omawiamy z klientem przed przystąpieniem do pracy. 

Usługę usuwania zapachów realizujemy na terenie Warszawy w dzielnicach:

Mokotów, Praga-Południe, Ursynów, Wola, Białołęka, Bielany, Bemowo, Targówek, Śródmieście, Ochota, Wawer, Praga-Północ, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów.

Oraz w okolicach Warszawy w miejscowościach:

Ząbki, Zielonka, Marki, Wołomin, Sulejówek, Wiązowna, Józefów, Otwock, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Raszyn, Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Jabłonna, Radzymin.

Skorzystaj z naszych usług

Call Now Button